Video düzenleyicisi, yapma

Video Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut Cihaza göre değişir
  • Version Cihaza göre değişir
  • Dil Türkçe
  • Firma EnjoyMobi Video Editor
Video düzenleyicisi mobil uygulaması sayesinde cep telefonunuzda harika videolar hazırlayabilir ya da mevcut videolar üzerinde oynama yapabilirsiniz.

Android mobil cihazınız ile videolar arasında çeşitli işlemler yaparak sevdiklerinize harika hediyeler hazırlayabilirsiniz. Bunu yapmak için Video düzenleyicisi mobil uygulamasını Android  cep telefonunuza ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. Uygulama sizlere video alanında çalışma yapabilmeniz için bir çok seçenek sunuyor. 

Uygulama tamamen ücretsiz olup dışa aktarılan videolarda da süre sınırlaması yoktur. Bu da sizlere kolaylık sağlayacak özellikler arasındadır. Video düzenleyici, tüm dünyadaki en güçlü film düzenleyici ve slayt gösterisi yapma uygulamalarından bir tanesidir. Hazırlamış olduğunuz videoları sosyal medyalarınızda paylaşarak arkadaşlarınızın da görmesini sağlayabilirsiniz. 

Telefonlarında videolar yapmak için iyi bir araca ihtiyacı olanlar kişilere hepsi bir arada bir video düzenleyici yapmak için uğraşıyoruz. Seçkin temalar, alt yazılar, müzikler, filtreler ve emojiler ve dahası Video düzenleyicisi uygulamasında sizleri bekliyor. Harika bir video yapmanız için ihtiyacınız olan her şeyi sunuyoruz.

Uygulama; video düzeltme, sıkıştırma, MP3 dönüştürme gibi aklınıza gelebilecek her türlü kullanışlı aracı da içerisinde taşıyor. Video dublajlama özelliği sayesinde videonuzu daha havalı yapmak için sunduğumuz ses efektlerini veya kendi sesinizi ekleyerek videonuzu daha eğlenceli hale getirebilirsiniz. Böylelikle sevdiklerinize özel hediyeler hazırlayabilirsiniz. 

Daha Fazla Göster
Video düzenleyicisi, yapma indir